SIA „Latagrokoncerns” ir „Agrokoncernas” uzņēmumu grupas dibināta kompānija, kas atrodas Dobelē, pašā Latvijas lauksaimniecības produkcijas ražošanas centrā. Uzņēmums dibināts 1998. gadā bijušajā agroķīmijas bāzē, kas zemniekiem lielākoties piegādāja augu aizsardzības līdzekļus. Tai laikā uzņēmuma nosaukums bija SIA „Zemgale Agro”. 2001. gadā, apvienojot SIA „Zemgale Agro” ar „Hydro Latvia”, uzņēmums ieguva nosaukumu SIA „Zemnor”. Laikā no 2001. līdz 2008. gadam tas pārstāvēja „Yara”, kas ir viena no lielākajām mēslošanas līdzekļu kompānijām Latvijā. Sadarbībā ar lielākajiem mēslošanas līdzekļu ražotājiem Krievijā un Baltkrievijā kompānija ir nostiprinājusi savas pozīcijas Latvijas tirgū.

2008. gadā „Agrokoncernas” uzņēmumu grupa, paplašinot savu darbību Latvijā, nopirka SIA „Zemnor” un 2010. gadā nomainīja uzņēmuma nosaukumu uz SIA „Latagrokoncerns”. Latvijas zemnieki ir ieguvuši partneri, kas ne tikai apmierina viņu vajadzības, apgādājot ar augu aizsardzības līdzekļiem un mēslošanas līdzekļiem, iepērkot izaudzētos graudus un rapsi, bet arī pievērš īpašu uzmanību saviem klientiem.

Pašlaik SIA „Latagrokoncerns” strādā 12 darbinieku. Agronomiem, kas strādā sabiedrībā, ir augstākā izglītība, zināšanas un praktiskajā darbā laukos iegūta pieredze. SIA „Latagrokoncerns” tiecas kļūt par piegādātāju un konsultantu zemniekiem, lai palīdzētu izvēlēties vislabāko risinājumu ikvienam klientam. SIA „Latagrokoncerns” zemniekiem piedāvā plašu mēslošanas līdzekļu klāstu laukaugiem, dārza augiem, dārzeņiem un siltumnīcām. Uzņēmums tirgo arī šķidros mēslošanas līdzekļus, labības un rapša sēklas. Uzņēmuma konkurētspēju Latvijas mēslošanas līdzekļu tirgū nodrošina tiešie piegādātāji no Krievijas un Eiropas valstīm. Piederot „Agrokoncernas” uzņēmumu grupai, kas ir viena no lielākajām graudu iepircējām Baltijas valstīs, SIA „Latagrokoncerns” ir kļuvusi par konkurētspējīgu, iepērkot graudus un rapsi. 2009.–2010. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 14,2 milj. euro, 2011.–2012. gada sezonā apgrozījums pieaudzis līdz 50 milj. euro.

SIA „Latagrokoncerns” mērķis ir būt par uzticamu un izdevīgu partneri zemniekiem, kļūt par vienu no lielākajiem graudu un rapša iepircējiem Latvijā un saglabāt pašreizējās pozīcijas mēslošanas līdzekļu tirgū.