2016. gada pavasaris parādīja ziemas rapša šķirņu ziemcietības atšķirības. Priecājamies, ka jau pirms pāris gadiem no lielā piedāvāto produktu klāsta esam atlasījuši tikai ziemas rapša progresīvākās šķirnes ar vislabāko ziemcietību.
 

 
Šoruden atkal atgriežamies pie MERCEDES šķirnes, kurai ir lemts kļūt par populārāko šķirni Lietuvā. Šajā brīnišķīgajā šķirnē ir apvienotas trīs ziemas rapša pamatīpašības - ražība, neparasti laba ziemcietība un eļļas saturs sēklās. Šī šķirne ir viens no lielākajiem kompānijas „Rapool” sasniegumiem pēdējos gados.

DK SENSEI – populārākā puspundurhibrīda šķirne Lietuvā. Ziemas rapša audzētāji jau pagājušajā gadā novērtējuši tās augsto ražību. Tas ir hibrīds, kuru var sēt bez lielām bažām jau augusta sākumā.

Kopā ar komandu esam no jauna atklājuši puspundura šķirnes, kas izceļas ar neparasti labu ziemcietību, un jaunās paaudzes selekcija ļauj priecāties par stabilu un augstu ražību. Pat 2016. gada ziema Igaunijā un Lietuvas dienvidos, kas bijusi ļoti nelabvēlīga ziemas rapša audzētājiem, nav pieveikusi daudzas tur audzētas puspundura rapša šķirnes.

Ražīga un stabila ANDERSON šķirne dos Jums augstu, nedaudz vēlīnāku ražu.

Prezentējam arī jaunumu. Ziemas rapša hibrīdšķirne RAFFINESS iepriecinās ar agrīnu ražu. Jāuzsver, ka RAFFINESS ir piemērota arī vēlīnai sējai, jo rudenī attīstās ļoti strauji.

Cenšamies, lai mūsu piedāvātās šķirnes atbilst ikviena audzētāja vajadzībām.

Pateicamies par novērtējumu, izvēloties mūsu piedāvātos produktus!


Arns Radzevičs (Arnas Radzevičius)
UAB „AGROKONCERNAS” sēklkopības nodaļas vadītājs